Strona Główna » Aktualności » 6 miesięcy serwisu – jak stoimy w sieci

6 miesięcy serwisu – jak stoimy w sieci

6 miesięcy serwisu – jak stoimy w sieci
1 (20%) 1 oceny

To już ponad 6 miesięcy www.gifyagusi.pl jak jesteśmy razem z Wami w sieci. Chcielibyśmy zaprezentować Wam zestawienie statystyk i Naszych osiągnięć do tej pory.

Jak postrzega Nas google  ?

Dzięki staraniom naszym pozycjonerom i administratorom serwisu udało Nam się osiągnąć wysokie pozycje w kluczowych frazach serwisu.

  • fraza „gify” w googlach  około 3 230 000 wyników – 2 pozycja w wynikach wyszukiwania
  • fraza „gify animowane” w googlach około 1 280 000 wyników – 3 pozycja w wynikach wyszukiwania
  • fraza „gify ruchome” w googlach około 1 120 000 wyników – 2 pozycja w wynikach wyszukiwania
  • fraza „obrazki animowane” w googlach około 956 000 wyników – 2 pozycja w wynikach wyszukiwania

Można nas znaleźć także pod wieloma innymi frazami takimi jak

wyniki wyszukiwania dla "gify święto zmarłych"

Ile odwiedziło Nas osób ?

Przez ponad 6 miesięcy nasz serwis był cały czas dostępny dla użytkowników. W tym okresie odwiedziło Nas 76 840 osób. Cieszymy się że tak licznie odwiedzacie Nasz serwis. W wyszukiwarce google strona została wyświetlona 7 381 627 razy. Użytkownicy z wyszukiwarki google zawitali u Nas 29 597 razy.

Co planujemy dalej

Mamy kilka innowacyjnych pomysłów do zrealizowania. Jednym z nich jest Youtube to GIF maker i już za niedługo będzie dostępny dla wszystkich użytkowników. Jeżeli macie jakieś sugestie dotyczące funkcjonalności serwisu to prosimy o kontaktowanie się z Nami poprzez zakładkę kontakt dostępną na dole strony.

Cieszymy się że jesteście z Nami – Administracja www.gifyagusi.pl

 

 

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*