Strona Główna » Wiadomości » Baza użytkowników showup na sprzedaż

Baza użytkowników showup na sprzedaż

Baza użytkowników showup na sprzedaż
5 (100%) 2 oceny

Na jednym z internetowych for znaleziono ofertę sprzedaży bazy serwisu, w którym anonimowość to podstawa. Sprzedająca osoba  twierdzi, że kopia bazy pochodzi z dnia 20 marca 2014 roku i zawiera aż  ponad 1,100000 użytkowników.

struktura bazy danych showup

 

Z zamieszczonego zdjęcia wynika, że wyciekły dane użytkowników takie jak :

  • nicki
  • e-maile
  • hasła
  • adresy IP

Na zakończenie administratorzy serwisu negują fakt o wycieku danych showup. Nie polecamy rejestracji w tego typu serwisach. Podejrzewamy, że gdyby wyciekła takowa baza danych to numery kont bankowych oraz dane personalne także zostały by wykradzione.

Czy to był żart prima aprilisowy ?

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*