Strona Główna » Aktualności » Facebook Update Chat – ujawnienie dostępu

Facebook Update Chat – ujawnienie dostępu

Facebook Update Chat – ujawnienie dostępu
Oceń mój artykuł.

Nowy update facebook czat  Dziś tj 19 listopada Facebook udostępnił dane personalne na temat logowań na Facebooku. Możliwe, że jest to przydatny update dzięki czemu będziemy rozróżniać osoby zalogowane poprzez :

  •   Urządzenia Przenośne – to są tablety, iPady, iPhony, telefony komórkowe, smartfony
  •   Internet – to są komputery stacjonarne, laptopy i wszystkie urządzenia ze znanymi systemami jednostek komputerowych i przeglądarkami pod nie stworzone.

    Dzięki temu jesteśmy już coraz mniej anonimowi. Za niedługo przyjdzie czas że naszą pozycja x/y będzie udostępniana dla widoku ogółu co będzie dawało efekt

    [Nazwa Znajomego] [URZĄDZENIE PRZENOŚNE] obecnie w [Galeria Krakowska]

    Są to tylko przypuszczenia ale w przeglądnięciu zmian przez okres ubiegłego roku nie zdziwilibyśmy się gdyby tak nastąpiło.
    Udostępnienie tych informacji na pewno będzie bardzo przydatne gdyż będziemy wiedzieć czy ktoś już opuścił swój zakład pracy/szkoły czy już wrócił i obija się przy swoim biurku z komputerem. Wydaje się być rzeczą normalną, że wprowadzą także możliwość zablokowania tej opcji ale to z czasem.

 

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*