Strona Główna » Aktualności » Generator kartek

Generator kartek

Generator kartek
5 (100%) 1 oceny

Kartki okolicznosciowe

Stworzyliśmy system dzięki któremu możecie zakładać swoje kartki okolicznościowe np z okazji urodzin znajomego bądź też z okazji nadchodzących świąt. Poniżej przedstawiam Wam jak wygląda taka wygenerowana kartka.

Kartka Miłego Dnia Kochanie

W swojej kartce możecie zdefiniować swój obrazek, swoje życzenia(tekst), podpis pod życzeniami oraz piosenkę odtwarzaną w tle.

Jak założyć swoją kartkę krok po kroku

W przykładzie pokażę jak założyć kartkę np dla swojej mamy.

  1. Wejdź na GENERATOR KARTEK 
  2. Wpisz tytuł swojej kartki np „Dla Ciebie Mamo”
  3. Wybieramy obrazek z naszego serwisu gifyagusi.pl ( po prawej jest wyszukiwarka na stronie, wyszukujemy w niej wpisując słowo np. „dla mamy”). Odnajdujemy obrazek, który nas interesuje i klikamy na niego prawym przyciskiem myszki wybierając opcje „Skopiuj adres obrazka albo Kopiuj adres obrazka” i wklejamy skopiowany link w pole Link do obrazka(z gifyagusi.pl) w generatorze kartek ( link do obrazka musi kończyć się końcówką .jpg albo .gif)
  4. Następnym polem jest pole życzeń. Można wpisać tam swoje życzenia albo wierszyk.
  5. Następnie należy odwiedzić portal youtube i odnaleźć filmik z piosenką która nas interesuje. Wklejamy odszukaną piosenkę do odpowiedniego miejsca w generatorze kartek.
  6. Ustawiamy swój podpis, który będzie widoczny pod kartką.
  7. Wybieramy kategorię odpowiadająca naszej zakładanej kartce.

Cieszymy się swoją kartką

Przykładowa kartka stworzona w tym generatorze

KARTKA DLA MAMY

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*