Strona Główna » Ludzie i Biznes » Gify Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska

Gify Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska

Gify Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska
5 (100%) 6 oceny

Podstrona poświęcona pamięci Lecha Kaczyński oraz jego małżonce Marii Kaczyńskiej – para prezydencka. Znajdują się tutaj gify poświęcone parze prezydenckiej oraz obrazki związane ze Smoleńskiem.

gify Lech Kaczyński oraz Maria Kaczyńska

Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz kilkadziesiąt najważniejszych osób w państwie zginęło w sobotę ( 10 kwietnia 2010 roku) w katastrofie samolotu TU-154 pod Smoleńskiem, którym lecieli na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej.

 Zbrodnia katyńska gazeta

Kaczyńscy zawsze byli dla siebie niezwykle czuli – nawet podczas oficjalnych spotkań, nawet wtedy, gdy protokół dyplomatyczny na to nie zezwalał.

 

Maria (67 lat) i Lech Kaczyńscy (61 lat) od 32 lat byli małżeństwem.

 

Poznali się w Gdańsku w 1976 roku.

Jak wspominał prezydent w styczniowym wywiadzie dla pisma „Gala”, ujęły go Jej oczy w kolorze „charakterystycznego błękitu”. A Ją rozczuliła jego bujna, trudna do okiełznania fryzura – ponoć Maria wyciągnęła wtedy grzebień i uczesała przyszłego męża.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zawsze-byli-razem_136040.html

 

Taka „nadopiekuńczość” Marii stała się później, gdy została już pierwszą damą, przyczyną żartów.

Obraz żony prezydenta, która poprawia podczas oficjalnych spotkań mężowi krawat czy szalik, niesie za nim kanapki w plastikowej siatce, szybko został przesłonięty przez obraz Marii Kaczyńskiej – kobiety, która wcale nie stoi w cieniu męża, tylko ma swoje zdanie i potrafi dobitnie je wypowiedzieć.

Szybko podbiła serca Polaków –  była ciepła, zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu.

 Bycie prezydentową zmieniło moje życie. Bardziej, niż mi się wcześniej wydawało

– powiedziała Maria Kaczyńska w ostatnim wywiadzie, którego udzieliła przed tragiczną śmiercią –

Mimo ceny, jaką musiałam zapłacić, nie żałuję tych lat.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zawsze-byli-razem_136040.html

 

Zawsze, pomijając okres wtedy gdy Lech Kaczyński został internowany, byli razem. Także rano 10.04.2010r Razem wsiedli do samolotu, razem odeszli na zawsze

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zawsze-byli-razem_136040.html

lech kaczyński z żoną

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/zawsze-byli-razem_136040.html

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Jeden komentarz

  1. Współczuje wszystkim ofiarom tej tragedii. Jesteśmy wszyscy razem z Wami. Także dogłębnie to przeżywamy. Nie jesteście sami !!!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*