Strona Główna » Muzyka » Pachnący jaśmin

Pachnący jaśmin

Pachnący jaśmin
5 (100%) 2 oceny

Pachnący jaśmin

Tekst Piosenki:

Pod moim oknem rośnie, pachnący jaśmin, Razem patrzymy jak on, cudownie kwitnie. Jak promień słońca oczy me rozjaśnia, Jaskrawo i srebrzyście. Serce me kocha Ciebie już nie od dzisiaj, Tęskni do Ciebie już od wielu dni. Czeka aż drogi nasze się połączą Może jutro a może dziś.
Oddalasz się ode mnie z każdą chwilą, I czas narasta jak biegnąca fala, Która porywa gdzieś tą naszą miłość, Tą miłość, dawno nie byłą. Dzisiejszy wieczór jest Tobie Joanno, Będziemy tańczyć do białego rana, Cisza obudzi nas dopiero w tańcu, Gdy przyjdzie chwila rozstania.
 

Jeśli masz kochać mnie, to kochaj stale, Jeśli masz zdradzać, nie kochaj, nie kochaj wcale. Bo po co serca nasze mają płakać, I żałować minionych dni. Dzisiejszy wieczór jest dla Ciebie Asiu, Będziemy tańczyć do białego rana, Cisza obudzi nas dopiero w tańcu, Gdy przyjdzie chwila rozstania.

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*