Strona Główna » Telewizja Online » TV Trwam Online za darmo

TV Trwam Online za darmo

TV Trwam Online za darmo
Oceń mój artykuł.

TV Trwam ONLINE

Kamery i mikrofony polskiej Telewizji Trwam są wszędzie tam, gdzie dzieją się ważne dla Polski i Polaków wydarzenia. Codziennie dziennikarze ośrodka warszawskiego przygotowują aż cztery serwisy informacyjne, a od poniedziałku, 2 lipca, nowy, prowadzony na żywo program publicystyczny pt. „Polski punkt widzenia”. Na owoc ich ciężkiej pracy – wiarygodne, rzetelne, ciekawie podane informacje przedstawiające niezdeformowany obraz Polski i świata – czekają ludzie spragnieni prawdy. Nieliczni mówią że TV TRWAM mówi prawdę co się w okół Nas dzieje.

Trwam – ta nazwa szczególnie zobowiązuje dziennikarzy ośrodka warszawskiego. Trwam – bo wiem, że moja praca jest czymś więcej niż wykonywaniem zawodu. Trwam – bo służę ludziom, którzy czekają na prawdziwe, rzetelne informacje. Trwam – bo wnoszę swoją cząstkę do budowania dobra wspólnego. TV TRWAM To z myślą o Państwu.

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Jeden komentarz

  1. Artur Sieniawski

    Dziękuje za audycję internetową. Dzięki temu nawet za oceanem jestem z Wami Polacy ! Pozdrawiam Was serdecznie ! BÓG HONOR OJCZYZNA !

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*