Strona Główna » Cytaty » Uśmiechnij się – śmiech to zdrowie!

Uśmiechnij się – śmiech to zdrowie!

Uśmiechnij się – śmiech to zdrowie!
5 (100%) 6 oceny

 

Uśmiech

 Wykorzystaj dzień dzisiejszy. Obiema rękoma obejmij go. Przyjmij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, powietrze i życie.

 wystaczy uśmiech

– (…) uśmiech jest dla ludzi szczęśliwych.
– I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście (…) Spróbuj się uśmiechnąć, a zobaczysz.

~~Eric-Emmanuel Shmitt „Pan Ibrahim

 

Karpowicz Family – Radosny uśmiech – link

 Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego. Nie trwa dłużej niż chwila, ale jego wspomnienie zostaje na długo. Nikt nie jest tak bogaty, by mógł nim pogardzić, ani tak ubogi, by nie mógł nim darzyć: Uśmiech niesie radość rodzinie, umacnia w pracy, świadczy o przyjaźni. Uśmiech podnosi na duchu zmęczonych, leczy ze smutku. Gdy więc napotkasz kogoś o twarzy ponurej, obdarz go hojnie uśmiechem, któż bowiem bardziej go potrzebuje niż ten, kto nie potrafi go dawać?
~~Faber

uśmiechnij się

 Uśmiech

„Uśmiechnęła się do pogrążonego w smutku nieznajomego, a uśmiech sprawił, że ów człowiek poczuł się lepiej. Wspomniał o dobroci dawnego przyjaciela i napisał do niego list z podziękowaniami. Przyjaciel tak ucieszył się z listu, że zostawił kelnerce drobnych stos. Kelnerka zaskoczona wysokością napiwku, kupiła za niego los. Następnego dnia wzięła swą wygraną. Człowiekowi z ulicy dała część. Mężczyzna był bardzo wdzięczny, gdyż od dwóch dni nie miał co jeść. Zjadł, więc obiad i ruszył do domu obskurnego jak więzienie. Po drodze przygarnął zziębniętego psiaka i zabrał go do domu. Piesek był bardzo wdzięczny, że ktoś ocalił go od mrozu. Tej nocy w domu mężczyzny wybuchł pożar. Szczeniak podniósł alarm w sieni, szczekał tak długo, aż wszystkich obudził i ocalił od płomieni. Jeden z ocalałych chłopców wyrósł na prezydenta. A to wszystko z powodu zwykłego uśmiechu, który nie kosztował nawet złotówki”.

  dziękuje ludziom

Dziękuję za Twój uśmiech, otwarte okno Twego istnienia.
Dziękuję za Twoje spojrzenie, zwierciadło Twej uczciwości.
Dziękuję za Twoje łzy, które są znakiem, że dzielisz radość lub smutek.
Dziękuję za Twoją rękę, zawsze wyciągniętą, aby dać lub otrzymać.
Dziękuję za Twoje objęcie, które jest szczerą gościną Twego serca.
Dziękuję za Twoje słowo, wyraz tego, co kochasz i w czym pokładasz nadzieję.
Dziękuję, że Jesteś!”

dzień życzenia cudownego dnia

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*