Strona Główna » Sport » Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014

Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014
Oceń mój artykuł.

 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014flaga olimpijska soczi 2014

sochi 2014

XXII Zimowe Igrzyska Olimpijskie rozpoczną się 7 lutego 2014 roku.Będą trwały do 23 lutego 2014.Zawody olimpijskie odbędą się w Soczi i w Krasnej Polanie. Zawodnicy będą rywalizować w 98 konkurencjach w 15 dyscyplinach sportowych.
maskotki olimpijskie soczi 2014
maskotki olimpijskie soczi 2014

Pantera śnieżna, zając, niedźwiedź polarny

fot.: sochi2014.com

Co symbolizują maskotki igrzysk Soczi 2014 ?

Zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi 2014 mają trzy maskotki: niedźwiedzia polarnego, lamparta i zajączka. Symbolizują one przyjaźń, szacunek oraz dążenie do perfekcji. Maja przynieść szczęście`

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*