Strona Główna » Życzenia » Życzenia na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca

Życzenia na Dzień Ojca
Oceń mój artykuł.

 

 Życzenia  na Dzień Ojca w  dniu 23 czerwca.

Dzień Ojca to oficjalnie obchodzone święto, niestety mniej znane niż Dzień Matki. W Polsce jest obchodzone 23 czerwca.W naszym kraju pojawiło się w 1965 roku. Dzień Ojca to święto dla dzieci, które chcą uczcić i wyrazić miłość do swoich ojców. Nie zapomnij w tym dniu o uśmiechu dla swojego taty!

Dzień Ojca z reguły jakoś ludziom umyka. Z niezrozumiałych przyczyn, nie jest tak bardzo popularny jak Dzień Matki, a przecież ojcowie też są bardzo ważni. Ich rola nie sprowadza się wyłącznie do spłodzenia dziecka. Wielu Ojców wkłada wysiłek w kształtowanie i wychowywanie swojego dziecka. Warto, aby dzieci pamiętały o Dniu Taty. Jeśli Twoje dziecko nie pamięta o nim, przypomnij mu i zaproponuj nawet jakiś pomysł na drobny upominek czy po prostu laurkę. Podarujmy dla naszych tatusiów prezenty, upominki, laurki i kwiaty, napiszmy wiersz oraz złóżmy życzenia.

Wszystkim Ojcom życzymy dużo szczęścia, miłości, a przede wszystkim wyrozumiałości dla swoich pociech. życzymy Wam udanego Dnia Ojca!

gify dzień ojca

 

Życzenia  na Dzień Ojca

dzień ojca 23 czerwca

 

 

Wszystkim Tatusiom składamy serdeczne życzenia!

 

Z okazji ich święta wszystkim Tatusiom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz pociechy z dzieci.

 

Tato ukochany, niech Ci się zagoją na duszy rany. Niech samochód się nie psuje, niech mama lepiej gotuje. Niech Ci skowronek na rękę przyleci i niech będą dumne z Ciebie Twoje dzieci.

 

Dębowe listeczki drzewa się trzymają, niech wszyscy ojcowie dzieci swe kochają. Tatuś może czasami trochę zbeszta, ale na zawsze w sercu dziecka mieszka

 

Tato, tato ukochany, my życzenia Ci składamy. Przesyłamy jakby z procy, sto całusów z całej mocy.

 

Mój Tatusiu ukochany! Czas zaleczył wszystkie rany. Na Dzień Ojca ślę życzenia, chcę byś wiedział, że się zmieniam.

 

Drogi Tatusiu – najlepszy na świecie, który mnie kochasz w zimie i w lecie. Jesienią, wiosną w niezmiennej trosce w szczęśliwym domu – jak w raju rosnę. Za Twoją dobroć dzisiaj dziękuję, zdrowia, łask Bożych szczęścia winszuję. Bezpiecznej szosy, spełnienia marzeń, pięknych urlopów i zawsze razem!

 

dzień ojca dla tatusia

 

Kochany tato, zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie: i w deszcz i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.

 

W ten dzień świąteczny, przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę. Wysłuchaj życzeń co z serca płyną: Niech wichry mroźne, Ciebie ominą!

 

Wiemy jak ciężko pracujesz tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce!

 

Szczęście na co dzień, niech jest przy Tobie, jak dąb bądź zdrowy i silny. Obyś miał zawsze spokojną głowę, a do nas dzieci… nerwy stalowe.

 

Kochany Tatusiu, ja dziś życzenia chcę Ci złożyć, mały bukiecik podarować i miłość w mym sercu do Ciebie zachować. I życzę Ci dużo wspaniałej radości, byś żył dziś i zawsze w dobrej miłości. Właśnie w tej chwili cieszę się z tego, że życzyć Ci mogę wszystkiego dobrego.

dla ciebie tatusiu

 

Dużo życzyć chciałbym cały, Ale jestem bardzo mały, Dam buziaka szczerze za to, zamiast życzeń przyjmij go Tato.

Milczenie jest złotem, Niech więc mówią kwiaty: Każde mądre dziecko słucha swojego taty!

 

Kochany tato zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu zawsze jest fajnie:  i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości,  wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko, chcę Ci dziękować,  skromny podarek chce ci darować.

 

Drogi Tato uśmiechnij się przecież dzisiaj jest Twój dzień dlatego przesyłam całusa mocnego życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.

 

Drogi Tato! Z okazji Twojego święta, życzę Ci zdrowia, sił i codziennej radości. Wraz ze słowami gorącej wdzięczności, za wszystkie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.

dziękuje tatusiu

 

 

Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś, mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszałam, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udało!

Kochany Tato! Dałeś mi mądrość i wiedzę, nauczyłeś iść pod wiatr, z Twą dobrocią i uśmiechem łatwiej kroczyć mi przez świat.

 

Kochany Tatusiu! bolejąc nad tym, że nie mogę osobiście złożyć Ci życzeń w tym pięknym dniu przesyłam Ci najserdeczniejsze pozdrowienia i uściski z nadzieja rychłego spotkania.

 

Drogi Tatusiu, z okazji Twego święta życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia i dostatku, a także spełnienia marzeń i pogody ducha.

 

Z okazji Twojego święta życzę Ci wszystkiego, co najlepsze. By wszystkie złe chwile  szybko mijały, a na Twojej tworzy zawsze gościł uśmiech.

 

Najdroższy Tato, dziękuję Ci za to, że zawsze przy mnie trwałeś i że cierpliwie znosiłeś wszystko to, czego nie sposób było znieść. Z okazji Twojego święta pragnę życzyć Ci wszystkiego, co najlepsze.

 

W tym wyjątkowym dniu przyjmij najpiękniejsze życzenia Tato: szczęścia, zdrowia, pomyślności i z powodu dzieci samych radości.

 

dla ciebie tatusiu na dzień ojca

Z okazji Dnia Ojca chciałabym Ci podziękować za to, że nigdy nie przestajesz we mnie wierzyć, za Twoją mądrość i za to, że zawsze mogę liczyć na Twą ojcowską radę.

Z okazji Dnia Taty, tato ukochany,
niech każdy dzień będzie udany,
niech samochód się nie psuje
i uśmiech na twarzy maluje,
niech Ci skowronek na rękę przyleci
i żebyś zawsze miał powód do dumy ze swoich dzieci!

 

 

 

 

 

 

Dziś jest święto Twoje Tato,
chcę Ci powinszować za to.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności,
niech w Twym sercu radość gości!

dziecko bije brawo

 

 

 

Drogi Tato uśmiechnij się
przecież dzisiaj jest Twój dzień,
dlatego przesyłam całusa mocnego
życząc Ci szczerze wszystkiego dobrego.

Uwielbiam gdy czytasz mi książeczki,
lub gdy opowiadasz mi bajeczki.
Lubię gdy na kolanach mnie sadzasz
i na każdą psotę zawsze się zgadzasz.
Lubię gdy uśmiechasz się do mnie,
po prostu kocham Cię ogromnie!
dziecko bije brawo

 

 

 

Czas, jak koło szybko krąży,
rok za rokiem szybko mija,
z życzeniami synek dąży,
niech Ci Tatku szczęście sprzyja.

         dziecko bije brawo

 

 

 

Kochany Tato!
Życzę Ci tato byś szczęśliwy był,
w radości i szczęściu żył.
Niech o każdej porze i wszędzie,
Uśmiech na Twojej twarzy będzie.
dziecko bije brawo

 

 
Tato miły, dobrotliwy,
bądź wesoły i szczęśliwy,
niech Ci wszystko dobre służy,
żyj spokojnie i bez burzy.

dzień ojca dziękuje Ci

 

O mnie Agnieszka Kwiatowa

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do czytelników najważniejszych informacji już teraz. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych animowanych gifów umieszczam tutaj także poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zapraszam Cię do przeczytania moich innych artykułów na tej stronie, znajdziesz tutaj recenzje, porady, śmieszne filmiki, gify oraz wiele innych. Sprawdź moje kategorie lub skorzystaj z wyszukiwarki w serwisie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*