Nowości
Home » Życzenia » Życzenia na Dzień Kobiet
Zyczenia na Dzien Kobiet

Życzenia na Dzień Kobiet Obecnie brak ocen.

Ocena użytkowników

zyczenia z okazji dnia kobiet

Życzenia na Dzień Kobiet

W dniu Święta Kobiet dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechu i słodkości, mało smutku oraz łez pełni szczęścia jeśli chcesz.

 

Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest Twój dzień.

 

Kobiety to piękne nastroje, i duże życiowe wyboje. Matki Polki, Matki Królów, większa Pani – więcej bólu. Ja kocham kobiety skromne, inteligentne i rozsądne, taką kobietą jesteś TY, co spełnia wszystkie moje sny!

Zyczenia na Dzien Kobiet

Miłości po kres i radości do łez, promyków słońca i bukietów róż bez końca, mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń, wiele szczęścia i trafnych decyzji podjęcia, a w portfelu i na koncie? Same miliony lub chociaż tysiące.

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

 wszystkiego najlepszego w dniu kobiet

Bądź nadzieją mi w bezsensie, a w nieszczęściu bądź mi szczęściem. W zamian chcę Ci podarować tylko dwa magiczne słowa: Kocham Cię!

 

Jesteś Boska, jesteś Cudowna, jesteś Wspaniała – istoto Doskonała! Jesteś moim spełnionym marzeniem. Jesteś dlatego – lubię, szaleję, kocham, cenię!

 8 marca

Kochana moja – zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.

 

O autorze Agusia

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do osób lubiących moją stronkę i wpisy. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych gifów umieszczam tutaj także muzykę, poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

x

Zobacz również

życzenia urodzinowe białe konwalie na szczęście

Życzenia urodzinowe – Białe konwalie na szczęście.

    Życzenia urodzinowe – Białe konwalie na szczęście.