Nowości
Home » Porady » Gify na Facebooka FB
gify na facebooka

Gify na Facebooka FB Obecnie brak ocen.

Ocena użytkowników

„Istnieje możliwość umieszczenia w serwisie Faceebook animowanych obrazków w formie gifów.” – Jest to kolejne stwierdzenie, które okazuje się mitem. Bezpośrednio w serwisie FB niema możliwości umieszczania gifów na czyjejś tablicy bądź głównej. Jeżeli chcemy podzielić się ze znajomymi upatrzonym gifem na chwilę obecną pozostaje tylko podesłanie linka na tablicę. Już teraz odsyłam Cię do moich kategorii z gifami, które znajdują się na stronie głównej.

Jak pobrać i wstawić gifa na Facebooka?

Jeżeli odszukałeś już swoją kategorię i upatrzyłeś gifa, którym chcesz się podzielić ze znajomymi kliknij na niego prawym przyciskiem myszki i odszukaj opcję ” Kopiuj adres obrazka”. Po wybraniu tej opcji link do obrazka został skopiowany do schowka. Wchodzimy teraz do znajomego na profil i w polu wpisywania wiadomości/tablicy klikamy w ten obszar ponownie prawym przyciskiem myszy i wybieramy wklej i zatwierdzamy wiadomość/publikację.

Wam udało się wysłać znajomemu gifa ?

 

O autorze Agusia

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do osób lubiących moją stronkę i wpisy. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych gifów umieszczam tutaj także muzykę, poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

x

Zobacz również

Jak pobierać obrazki

Zapewne 99% internautów wie jak pobierać obrazki ze stron internetowych. Jednakże często zasypujecie mnie pytaniami ...