Nowości
Home » Muzyka » Pachnący jaśmin
pachnacy jasmin

Pachnący jaśmin Obecnie brak ocen.

Ocena użytkowników

Pachnący jaśmin

Tekst Piosenki:

Pod moim oknem rośnie, pachnący jaśmin, Razem patrzymy jak on, cudownie kwitnie. Jak promień słońca oczy me rozjaśnia, Jaskrawo i srebrzyście. Serce me kocha Ciebie już nie od dzisiaj, Tęskni do Ciebie już od wielu dni. Czeka aż drogi nasze się połączą Może jutro a może dziś.
Oddalasz się ode mnie z każdą chwilą, I czas narasta jak biegnąca fala, Która porywa gdzieś tą naszą miłość, Tą miłość, dawno nie byłą. Dzisiejszy wieczór jest Tobie Joanno, Będziemy tańczyć do białego rana, Cisza obudzi nas dopiero w tańcu, Gdy przyjdzie chwila rozstania.
 

Jeśli masz kochać mnie, to kochaj stale, Jeśli masz zdradzać, nie kochaj, nie kochaj wcale. Bo po co serca nasze mają płakać, I żałować minionych dni. Dzisiejszy wieczór jest dla Ciebie Asiu, Będziemy tańczyć do białego rana, Cisza obudzi nas dopiero w tańcu, Gdy przyjdzie chwila rozstania.

O autorze Agusia

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do osób lubiących moją stronkę i wpisy. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych gifów umieszczam tutaj także muzykę, poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

x

Zobacz również

Marlena Drozdowska – Radość O Poranku

 Marlena Drozdowska – Radość O Poranku Tekst piosenki: Marlena Drozdowska – Radość O Poranku Autor ...