Nowości
Home » Filmiki » Pies – najlepszy przyjaciel człowieka [filmik]
piesek na łóżku

Pies – najlepszy przyjaciel człowieka [filmik]

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Pewnie wielu z Was zastanawiało się czemu to pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nie ukrywam ja też. „Pobuszowałam” troszkę i odnalazłam kilka istotnych informacji na ten temat. Pies potrafi przewidzieć nieszczęście człowieka. Potrafi uchronić go przed zagrożeniem, potrafi także być z nim do ostatnich jego chwil.

Pies czuwający przy swoim Panu

źródło : http://demotywatory.pl/52563/Pies

Dlaczego to pies jest prawdziwym przyjacielem

Z reguły psy są bardzo wierne, bywa, że nie odstępują człowiekowi na krok.  Mówi się, że pies zawsze będzie Cię Kochał, nigdy Cię nie zostawi. Niektórzy twierdzą nawet, że pies jest lepszy od człowieka, to człowiek potrafi Cię za plecami obmówić i później rozmawiać z Tobą jak gdyby nic się nie stało. Pies daje ci swoje bezgraniczne zaufanie, ceni sobie to że chcesz być przy nim zawsze, a nie to, że coś dla niego zrobisz, bądź coś mu dasz . Dla psa Ty jesteś największym wzorem naśladowania i przykładem jesteś dla niego WSZYSTKIM. Z pewnością zawiodłeś się nieraz na swoim „najlepszym przyjacielu”, ale NIGDY na psie, to on zawsze będzie z Tobą i zawsze będzie Cię Kochać, zawsze uszanuje Twoje zdanie, on  wie, że to właśnie jego właściciel jest najlepszy i najwspanialszy, a jeżeli go uderzysz on Ci wybaczy, bo po prostu Cię Kocha.

Psy można bardzo łatwo nauczyć pewnych czynności, niektóre ze względu na swój doskonały węch potrafią ratować ludzi z pożarów lawin śnieżnych i innych losowych przypadków.

Poniżej przedstawiam Wam filmik, który ukazuje jak psy okazują swoją miłość i radość swoim właścicielom.

Psy są po prostu pożyteczne. Pomagają ludziom niedosłyszącym, niewidomym, ludziom z cukrzycą padaczką… Pomimo tak szybkiego rozwoju technologicznego do tej pory nie wynaleziono urządzeni, które wykrywało by lepiej zapachy niż psi nos.

kot i pies zabawa

gif ukazujący zabawę kota z psem

W komentarzach opiszcie swoje doświadczenia ze swoimi najlepszymi przyjacielami psami. Jestem bardzo ciekawa czy u Was jest tak samo.

O autorze Agusia

Drogi czytelniku gifyagusi.pl, sprawdź moje pozostałe wpisy i artykuły na tej stronie. Dołącz do osób lubiących moją stronkę i wpisy. Obserwuj moje najnowsze wpisy na stronie poprzez portale społecznościowe. Podziel się interesującym wpisem ze swoimi znajomymi już teraz. Oprócz pięknych gifów umieszczam tutaj także muzykę, poradniki i publikacje, które z pewnością Cię zaciekawią.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

x

Zobacz również

życzenia 8 marca dzień kobiet

Życzenia 8 Marca Dzień Kobiet

[Głosów:0    Średnia:0/5]   Życzenia 8 Marca Dzień Kobiet Najlepsze życzenia w…Dniu Kobiet