Regulamin

LogoGifyAgusi.pl gwarantuje bezpłatny hosting i wyszukiwanie obrazków na każdą okazję.
Strona niewymaga autoryzacji użytkownika i logowania w celu korzystania z bezpłatnych usług. Użytkownikiem serwisu jest każda osoba odwiedzająca i wyświetlająca zasoby.
To autorski i nieszablonowy projekt, który ma na celu promowanie grafik w internecie i na portalach społecznościowych. Serwis z największą dostępną liczbą kategorii obrazków i gifów umożliwia przesłanie linku do podstrony z obrazkiem gdzie znajdują się informacje odnośnie grafik.
Zabrania się wykorzystywania strony w celach innych niż podano powyżej.
Zabrania się wykorzystywania dostępnych zasobów w postaci kopiowania jej na inne serwisy i blogi. Z uwagi na nieodpłatności serwisu i wysokie koszty związane z utrzymywaniem duzej ilości grafik serwis może wyświetlać reklamy, które pomagają w dalszym utrzymaniu i rozwoju serwisu.

Historia

Serwis prowadzony jest od 2008 roku i kolekcjonuje znaleziska internetowe w jeden obszerny i uporządkowany katalog. Z uwagi na niedopasowaną starą wersję strony w 2018 roku serwis przeszedł gruntowną zmianę i optymalizację, która obecnie pozwala na bezawaryjną funkcjonalność i dostępność w okresie wzmożonego wykorzystania. Strona GifyAgusi.pl od zawsze była, jest i będzie tworzona i aktualizowana przez Administratorkę Agusię przy pomocy i wsparciu najlepszych programistów z Polski.

Misja i cel

Celem serwisu jest dostarczanie znajomym darmowych obrazków z życzeniami i napisami na każdą okazję. Misją, którą strona stawia sobie jako priorytet jest zapewnienie nieodpłatnego dostępu do jaknajwiększej liczby kategori obrazków, które zawsze będą dostępne i łatwo odnajdywane w sieci.
Kolejnym już realizowanym założeniem jest rozbudowa serwisu o prosty system życzeń i wierszyków okolicznościowych. GifyAgusi.pl to także rozrywka w postaci ciekawych filmików i teledysków, które można oglądać w wolnym czasie.

Zobacz najnowsze gify i obrazki

Wierszyk życzenia dobranoc

2018-07-15

Kartka z nocą nad wodą z wierszykiem na dobranoc: Ciemna nocka już...

Życzę Ci kolorowych snów dobranoc

2018-07-15

Kartka z kotkiem, gwiazdkami migającymi i duchem z napisem: Życzę Ci...

Kotek śpi przytulony do misia

2018-07-15

Kartka z kotkiem śpiącym przytulonym do misia z napisem: Słodkich jak...

Cieplutkie niedzielne dzień dobry zajączek

2018-07-15

Obrazek animowany z kawą, zajączkiem, który ciepło wita Dzień dobry.

Róża dla Ciebie w podziękowaniu

2018-07-15

Kartka z czerwona różą z napisem: Dla Ciebie w podziękowaniu!

Kawka na Ciebie czeka przywitaj nowy dzień

2018-07-15

Obrazek animowany z kobietą, kawą w filiżance z napisem: Kawka gorąca...

X