Regulamin

LogoGifyAgusi.pl gwarantuje bezpłatny hosting i wyszukiwanie obrazków na każdą okazję.
Strona niewymaga autoryzacji użytkownika i logowania w celu korzystania z bezpłatnych usług. Użytkownikiem serwisu jest każda osoba odwiedzająca i wyświetlająca zasoby.
To autorski i nieszablonowy projekt, który ma na celu promowanie grafik w internecie i na portalach społecznościowych. Serwis z największą dostępną liczbą kategorii obrazków i gifów umożliwia przesłanie linku do podstrony z obrazkiem gdzie znajdują się informacje odnośnie grafik.
Zabrania się wykorzystywania strony w celach innych niż podano powyżej.
Zabrania się wykorzystywania dostępnych zasobów w postaci kopiowania jej na inne serwisy i blogi. Z uwagi na nieodpłatności serwisu i wysokie koszty związane z utrzymywaniem duzej ilości grafik serwis może wyświetlać reklamy, które pomagają w dalszym utrzymaniu i rozwoju serwisu.

Historia

Serwis prowadzony jest od 2008 roku i kolekcjonuje znaleziska internetowe w jeden obszerny i uporządkowany katalog. Z uwagi na niedopasowaną starą wersję strony w 2018 roku serwis przeszedł gruntowną zmianę i optymalizację, która obecnie pozwala na bezawaryjną funkcjonalność i dostępność w okresie wzmożonego wykorzystania. Strona GifyAgusi.pl od zawsze była, jest i będzie tworzona i aktualizowana przez Administratorkę Agusię przy pomocy i wsparciu najlepszych programistów z Polski.

Misja i cel

Celem serwisu jest dostarczanie znajomym darmowych obrazków z życzeniami i napisami na każdą okazję. Misją, którą strona stawia sobie jako priorytet jest zapewnienie nieodpłatnego dostępu do jaknajwiększej liczby kategori obrazków, które zawsze będą dostępne i łatwo odnajdywane w sieci.
Kolejnym już realizowanym założeniem jest rozbudowa serwisu o prosty system życzeń i wierszyków okolicznościowych. GifyAgusi.pl to także rozrywka w postaci ciekawych filmików i teledysków, które można oglądać w wolnym czasie.

Zobacz najnowsze gify i obrazki

Zakochani na pikniku nad wodą z tęczą

2018-05-27

Obrazek animowany z zakochanymi na kocu na pikniku nad wodą z piękną tęczą.

Słoneczko roześmiane wita dzień dobry

2018-05-27

Obrazek animowany z ptaszkiem na gałęzi, kawą i słońcem witającym Dzień...

Wiosennie cię witam cieplutko pozdrawiam wiosenne kwiatki na miły dzień zostawiam

2018-05-27

Wiosenne powitanie i pozdrowienia wiosenne z bukietem żonkili i tulipanów w...

Radosnego dnia krokusy tulipany i motylki

2018-05-27

Obrazek animowany z krokusami, tulipanami i motylkami z życzeniami Radosnego...

Pięknego dnia ci życzę bukiet kwiatów

2018-05-27

Kartka z bukietem kwiatów w wazonie i życzenia :" Pięknego dnia Ci życzę ".

Pozdrawiam bukietem najpiękniejszych zapachów wiosny kwitnące drzewa

2018-05-27

Kartka z kwitnącymi drzewami i krzewami wiosennymi z bukietem...

X